O NAS

Mrągowo, Mikołajki, Mazury... Któż nie zna tych miejsc...

Zapraszamy Państwa na Ziemię Mrągowską do naszego Siedliska Agroturystycznego położonego w malowniczej miejscowości Wymysły nad jeziorem Kot. Tak piękne miejsce ukoi Państwa nerwy, zapewni różnorodne atrakcje , komfortowy wypoczynek w rodzinnej atmosferze.

Jeśli myślicie Państwo o odpoczynku na łonie natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jeśli chcecie być budzonym śpiewem ptaków i rozkoszować się pięknymi widokami otaczającej przyrody, a wieczorem po domowej kolacji odpocząć przy ognisku wsłuchując się w odgłosy zasypiającej natury to gorąco zapraszamy do Siedliska.

 

NASZA HISTORIA

Od 1987 roku prowadzimy firmę rodzinną o profilu produkcyjnym w skład której w roku 2007 weszły usługi hotelowe i gastronomia. Siedlisko najpierw było pomysłem na stworzenie rodzinie prawdziwego domu jako alternatywy dla naszej pracy.

W 2001 roku wybudowaliśmy dom rodzinny, kort tenisowy, ogród , pomost a następnie powstał pomysł na zagospodarowanie reszty terenu(1,5ha).

W roku 2003 powstał budynek nazywany „apartamentowcem” a w roku 2006 drugi z restauracją na parterze i pokojami na piętrze.

W miedzy czasie staraliśmy się zagospodarować cały teren (parking, plac zabaw, zagospodarowanie linii brzegowej)w taki sposób by zachowała się przyroda i pozostał urok tego miejsca.